Glutensiz, Şekersiz, ve Vegan Pestiller Gumushaneden.com’da Satılıyor

Pestil, Türk mutfağının geleneksel bir tatlısıdır. Genellikle dut pekmezi, pancar şekeri ve un ile hazırlanır. Ancak, pestilin farklı türleri de vardır ve son zamanlarda daha sağlıklı seçenekleri de popüler hale gelmiştir. Glütensiz, şekersiz ve vegan pestillerimize özel üretilecek olan kutu çalışmalarımız ayrıca devam etmektedir.

Uzun zamandır talep edilen Çölyak ve şeker hastaları için uygun pestil tatlıları Gıda Mühendisimizin AR-GE çalışmaları sonucunda hazır. Gumushaneden.com glutensiz, şekersiz, çölyak ve diyabet hastaları için uygun ve vegan pestiller de dahil olmak üzere çeşitli pestil seçenekleri sunmaktadır.

glutensiz kalem sarma
glutensiz kalem sarma #glutensiz #şekersiz #vegan

Glutensiz Pestil & Çölyak Hastaları için Pestil

Çölyak hastalığı olan insanlar, glüten içeren yiyeceklerden kaçınmalıdır. Glutensiz beslenen insanlar için, pestil genellikle bir seçenek değildir çünkü geleneksel tariflerde nişasta kullanılır. Ancak, yeni araştırmalarımız sonucunda glutensiz pestil seçeneği sunarak, bu insanların da pestilin tadını çıkarmalarına olanak tanıyoruz. Geleneksel tariflere benzer şekilde hazırlanıyor ancak nişasta yerine karabuğday unu kullanıyoruz. Üstelik Vegan!

Önemli bir uyarı : Kutu üzerindeki içerik kısmını lütfen dikkate almayınız . Gluten ve ilave şeker içermeyen fındıklı ve cevizli dut pestillerimizde tatlandırıcı olarak dut ezmesi & hurma suyu kullanılmaktadır.Un olarak çiğ glutensiz karabuğday unu kullanılmaktadır ve herhangi bir hayvansal gıda içermemektedir vegan dostudur.

glutensiz muska tatlısı
glütensiz muska tatlısı #glütensiz #şekersiz #vegan

Şekersiz Pestil

Günümüz toplumunda ne yazık ki şeker, birçok insan için sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Şekerli yiyecekler, diabetikler için de uygun değildir. Bu durumun pestil severler için zor olduğunun farkındayız. Şekerli tatların tadından ödün vermeden, şekersiz pestil seçeneği sonunda hazır!

Een kaliteli ve en ucuz  vegan pestilinizin adresi artık belli. Kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan pestiller, tadı ve besin değeri açısından benzersizdir. Ayrıca, fiyatları da oldukça ekonomiktir.

Uzun zamandır hem sağlıklı hem lezzetli pestil seçenekleri sunmak için AR-GE çalışmalarımız devam etmektedir. Bir kutu Gümüşhaneden gönderirken herkesin pestilin tadını çıkarması öncelikli hedeflerimizdendir. Hem Glutensiz hem şekersiz, vegan pestiller ile herkesin tercihlerine uygun seçenekler sunmaktan gurur duyuyoruz. Çölyak ve şeker hastalarına uygun pestillerimizi denemek için tüm pestil severleri  Gumushaneden.com’a davet ediyoruz!

Glütensiz beslenmenin faydaları için bu linke tıklayabilirsiniz.

Glutensiz, Şekersiz, ve Vegan Pestiller Gumushaneden.com’da Satılıyor” yazısında bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web sitemiz size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.