Sıkça Sorulan sorular

Evet. Alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız gerekmiyor. Fakat sipariş takibi yapabilmeniz ve kampanyalarımızda haberdar olabilmeniz için üye olmanızı öneririz.

Endişe etmeniz çok normal. Fakat biz tüm detayları sizin için düşündük. Bu yüzden güvenlik sistemimizi geliştirdik. Alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen “128 bit SSL Güvenlik Sertifikası” kullanıyoruz ve bu sayede müşterilerimize güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz.

Kupon kodu deyip geçmeyin çok değerlidir. ☺ Belirli dönemlerde size özel tanımladığımız bu kodlar sayesinde özel indirim ve avantajlardan faydalanabilirsiniz. Kupon kodunuzu sipariş sayfasında ilgili alana girerek kullanabilirsiniz.

Web sitemiz 3D Secure ile kredi kartı ödemesi kabul etmektedir. Yani öncelikle kredi kartınızın 3D Secure ödemeye açık olup olmadığını bankanız aracılığı ile kontrol etmeniz gerekmektedir. Bunun dışında bir problem yaşarsanız lütfen tarayıcınızı değiştirerek başka bir tarayıcı ile ödemenizi gerçekleştir iniz.

Evet. Kapıda ödeme seçeneği mevcut. Ödeme ekranında kapıda ödeme seçeneğini seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğinde sepet tutarına 8 TL hizmet bedeli eklenir.

Tüm alışverişlerinizde kargo ücretini biz karşılıyoruz. Kapıda ödemelerde, kargo firması tahsilata aracılık ettiği için sepetinize sadece kapıda ödeme hizmet bedeli eklenir.

Yöresel ürünlerde kargo ücreti hesaplanmaktadır. Pestil, köme ve pestil tatlıları grubu ürünleriyle beraber sipariş verilmesi durumunda kargo ücretsizdir.

Yeni yayınlanan yönetmelikte, önceden olduğu gibi, bundan böyle de, “Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında” taksit uygulanamayacağı belirtilmiştir.

Evet. Yurtdışına gönderiyoruz. Hem de çok kısa teslimat süreleri ile.

 

Kapıda ödeme yalnızca yurtiçi siparişlerinde geçerlidir. Yutdışı siparişleriniz banka havalesi, western union yada kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Her ülkenin gümrükle ilgili mevzuatı farklılık göstermekle birlikte, oluşabilecek gümrük masrafları alıcı tarafından karşılananır. Ürünün teslim alınmaması durumunda ürün gümrük tarafından imha edilir ve ücret iadesi yapılmaz.

Tüm siparişlerde ödeme yönteminden kaynaklı masraflar alıcı tarafından karşılanır. Hesaba geçen tutar üzerinden ürün gönderimi, ücret iadesi gerçekleştirlir ya da indirim kuponu tanımlanır.

Türkiye geneline tüm gönderiler Yurtiçi Kargo yada PTT Kargo ile yapılmaktadır.

 

Hafta içi saat 15:00’a kadar işleme alınan siparişler aynı gün içinde, 15:00 dan sonra işleme alınan siparişler ertesi gün kargo edilir. Cumartesi günü saat 11:00’a kadar işleme alınan siparişler aynı gün, 11:00 dan sonra işleme alınan siparişler ise Pazartesi günü kargo edilir. Beklenmeyen gecikme durumunda müşteri hizmetleri tarafından bilgilendirilirsiniz.

 

Siparişiniz üretilip hazırlanınca ve akabinde kargo şirketine teslim edilir edilmez cep telefonunuza takip bilgilerini içeren SMS ileteceğiz.

Kargo firmalarının Türkiye içi teslim süresini 1-3 gün olarak belirtmiştir ancak bulunmuş olduğunuz yerdeki kargo şubesinin dağıtım ağına göre bu süre kısalabilmekte veya uzayabilmektedir.

Paketlerimiz dış faktörlerden etkilenmeyecek şekilde hazırlanıp kargo firmasına iletilmektedir. Raf ömrü rutubetsiz oda sıcaklığında 60 gün olan lezzetlerimiz teslimat süresi zarfında herhangi bir bozulma geçirmeyecektir. Yine de bir sorunla karşılaşırsanız lütfen destek@gumushaneden.net e-mail adresi ile irtibata geçiniz.

Adreste bulunmadığınız da “Teslim Edilemedi” notu bırakılır. Kargo firmasını arayıp tekrar getirmeleri talep edebilir ya da oturduğunuz semte bakan kargo firmasına ait şubeden kendiniz teslim alabilirsiniz.

Ürünleriniz paketleme şartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtık, ezilme, ıslanma, vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca paketinizde bulunan ürünlerin, faturaya yansıyan ürünlerle aynı olduğundan emin olmanızı öneririz.

Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

destek@gumushaneden.net adresine durumu anlatan bir e-posta gönderebilir yada 0546 400 2929 numaralı whatsapp hattımıza yazabilirsiniz. Size en kısa sürede cevap verilecektir.

 

Yanlış ürün gönderiminden kaynaklanan iadelerde; ürünü teslim aldığınız 5 gün içerisinde ürün görselini çekerek, “Yanlış Ürün Gönderimi” konu başlığıyla destek@gumushaneden.net adresine veya 05464002929 nolu whatsapp hattımıza iletmeniz yeterli olacaktır. Yanlış ürün gönderimi durumunda iade ettiğiniz ürünlerin tüm kargo masrafları firmamıza aittir. Bunun için gönderi esnasında anlaşmalı kargo şirketimize ürünü “karşı ödemeli” olarak teslim etmeniz yeterlidir. Siparişinizi vermiş olduğunuz asıl ürününüzün gönderimi en kısa sürede yapılacak ve tarafınıza bilgi verilecektir. İade adresi ve iade işlemleriyle ilgili “Şartlar & Koşullar” sayfamızı ziyaret ediniz.

 

Lezzetlerimizi oda sıcaklığında rutubetsiz ortamda 10 gün boyunca herhangi bir bozulma olmadan saklayabilirsiniz. Buzdolabına koyulan ürünler sertleşmeye sebebiyet vereceği için buzdolabında saklamamanızı tavsiye ederiz.

 

Firmamız E-Fatura altyapısını kullanmaktadır. Sipariş faturalarınız e-mail adresinize gönderilmektedir.

 

Hediye olarak gönderilen siparişlerde fatura paket içerisine eklenmiyor. E-Fatura siparişte belirtilen e-mail adresine gönderilmektedir.

 

bizimle iletişime geçin